Już dzisiaj "Wielki Test z Historii"!

Zapraszamy do wzięcia udziału w "Wielkim Teście z Historii". Już dzisiaj o godz. 20:40 wejdź na www.interia.pl, rozwiąż quiz i wygraj atrakcyjne nagrody.

"Wielki Test z Historii" to szansa na wzięcie udziału w egzaminie, do którego może podejść każdy, niezależnie od wieku, wykształcenia i miejsca zamieszkania. Test będzie można rozwiązać na stronach INTERIA.PL, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Jeśli chcesz aktywnie uczestniczyć w tym, co będzie się działo w studiu TVP i wygrać atrakcyjne nagrody, wejdź dzisiaj o godz. 20:40 na www.interia.pl. Tam znajdziesz odnośnik prowadzący do specjalnej strony z tymi samymi pytaniami, na które odpowiadać będą goście w studiu telewizyjnym.

Zanim pojawi się pierwsze pytanie, uczestnicy muszą uzupełnić formularz zgłoszeniowy i zaakceptować regulamin

Reklama

Użytkownicy INTERIA.PL i uczestnicy quizu w studiu zobaczą pytania o tej samej porze. Zadania zostały podzielone na serie. Kolejne serie pytań będą się pojawiać w niewielkich odstępach czasu. Trzeba uważać, żeby nie przegapić pytania. Nie da się bowiem wrócić do poprzedniego zadania.

Test w studiu

W studiu TVP1 na pytania zawarte w "Wielkim Teście z Historii" odpowiadać będą duety złożone z artystów, dziennikarzy, polityków, sportowców i cudzoziemców mieszkających w Polsce. W programie wystąpią m.in.: Karol Strasburger, Kazimierz Kaczor, Zbigniew Buczkowski, Emilian Kamiński, Piotr Machalica, Steve Terret i Paollo Cozza. 

Program poprowadzi Paulina Chylewska i Maciej Orłoś.

"Wielki Test z Historii" oraz konkurs organizują:

Partner konkursu:

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama