Wrzesień 1939. Walki grupy KOP gen. Wilhelma Orlik– Rückemanna z Armią Czerwoną

Defilada z okazji 10-lecia utworzenia Korpusu Ochrony Pogranicza (rok 1934)
Defilada z okazji 10-lecia utworzenia Korpusu Ochrony Pogranicza (rok 1934)NAC
Wilhelm Orlik-Rückemann (w mundurze pułkownika, zdjęcia z lat 20. XX w.)
Wilhelm Orlik-Rückemann (w mundurze pułkownika, zdjęcia z lat 20. XX w.)NAC
Błota Polesia. Żołnierze KOP podczas patrolu na granicy polsko-sowieckiej
Błota Polesia. Żołnierze KOP podczas patrolu na granicy polsko-sowieckiejNAC

Zobacz również:

Wrzesień 1939. Żołnierze Armii Czerwonej niszczący polskie znaki graniczne
Wrzesień 1939. Żołnierze Armii Czerwonej niszczący polskie znaki graniczneKARTAAgencja FORUM
Wrzesień 1939 r. Agresja ZSRR na Polskę. Wkroczenie Armii Czerwonej
Wrzesień 1939 r. Agresja ZSRR na Polskę. Wkroczenie Armii CzerwonejKARTAAgencja FORUM
Okolice Włodawy, wytyczanie granicy niemiecko-sowieckiej po zajęciu Polski w 1939 r.
Okolice Włodawy, wytyczanie granicy niemiecko-sowieckiej po zajęciu Polski w 1939 r.z archiwum Tomasza WiśniewskiegoAgencja FORUM

Zobacz również:

"Wielki Test z Historii"

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?